הסדרה: בנות אקווסטריה: סיפורים מתיכון קנטרלוט *מדובב* / Equestria Girls: Tales of Canterlot High לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.5/5

תקציר ותיאור הסדרה

הפוני הקטן שלי: מבצעים של Equestria Girls הוא סדרת מיני טלוויזיה שובה לב ששודרה לראשונה בשנת 2017. הסדרה הקסומה הזו היא ספין אוף מהזכיינית הפופולרית שלי בפוני הקטנה ומציעה טוויסט ייחודי וקסום לדמויות האהובות.

הסדרה, שהוקמה בעולם הצבעוני של Equestria, עוקבת אחר הרפתקאותיה של קבוצת נערות מתבגרות שהופכות לגרסאות אנתרופומורפיות של עמיתיהם לפוני. נערות אלה, המכונות נערות Equestria, מנווטות את האתגרים והניצחונות של חיי התיכון תוך התמודדות עם תקלות קסומות והרפתקאות יוצאות דופן.

הסדרה מציגה את הצופים בפני הדמויות הראשיות, לכל אחת מהן אישיות וחוזקות מובחנות משלהם. הדמדומים ספארל, המנהיג הנחוש והנחוש, לוקח על עצמו את האחריות להנחות את חבריה דרך העולם הבלתי צפוי של התיכון. DASHOWARBOW DASH, האתלטיקה והתחרותית, מביא את האנרגיה והתשוקה הבלתי מוגבלת שלה לכל סיטואציה. פלוטרשי, חובבת בעלי החיים האדיבה והעדינה, מציגה את האמפתיה והחמלה שלה כלפי בני אדם ובעלי חיים כאחד. נדירות, קבלת האופנה והאמנותית, מוסיפה את הכשרון שלה לסגנון ויצירתיות לתמהיל. Applejack, ילדת החווה הקשה והכנה, מביאה את הערכים המוסריים והמעשיות החזקים שלה לקבוצה. ולבסוף, פינקי פאי, מתכננת המסיבות המבעבעת והמרומזת, מבטיחה שלעולם לא יהיה רגע משעמם עם ההתלהבות המדבקת שלה.

לאורך הסדרה, בנות Equestria מתמודדות עם מגוון אתגרים, החל מתמודדות עם בריוני בית ספר ועד פתרון תעלומות קסומות. הם לומדים שיעורי חיים חשובים על חברות, עבודת צוות וקבלה. כאשר הם מנווטים את העליות והירידות של חיי התיכון, הבנות מגלות את הכוח האמיתי של החברות ואת החשיבות של להישאר נאמנה לעצמך.

האנימציה בפוני הקטן שלי: מבצעי בנות Equestria היא תוססת ומושכת ויזואלית, לוכדת את מהותה של סדרת הפוני הקטנה המקורית שלי תוך הוספת טוויסט עכשווי. הדמויות מתעוררות לחיים עם עיצובים צבעוניים ותנועות אקספרסיביות, מה שהופך אותן להתייחסות ולחביבות לצופים בכל הגילאים.

הסדרה כוללת גם מספרים מוזיקליים קליטים, מציגה את כישרונות הבנות ומוסיפה שכבה נוספת של בידור. שירים אלה הם לא רק מהנים ופועמים אלא גם מעבירים מסרים חשובים על חברות וביטוי עצמי.

הפוני הקטן שלי: מבצעים של Equestria Girls היא סדרה מחממת לב ומבדרת הפונה לשני המעריצים הוותיקים של הפוני הקטן שלי והחדשים שלי כאחד. עם הדמויות הניתנות להתייחסות, הרפתקאות מרגשות והודעות חיוביות, מיני סדרה זו היא תוספת מענגת לזכיינית הפוני הקטנה שלי. בין אם אתה חובב סיפורים קסומים או פשוט ליהנות ממנה טובה של חברות וכיף, הפוני הקטן שלי: מבצעים של Equestria Girls בטוחים לשבות ולעורר קהלים בכל הגילאים.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

בנות אקווסטריה: סיפורים מתיכון קנטרלוט *מדובב* / Equestria Girls: Tales of Canterlot High לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 6.7

  שנת פרסום: 2017

  זמן ממוצע לפרק: 22 דקות