הסדרה: בן 10: החייזרים החדשים *מדובב* / Ben 10: Ultimate Alien לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.7/5

תקציר ותיאור הסדרה

בן 10: Altimate Alien היא סדרת טלוויזיה מונפשת ששודרה משנת 2010 עד 2012. זהו הפרק השלישי בזכיינית בן 10 ועוקב אחר הרפתקאותיו של בן טניסון, ילד צעיר שיש לו מכשיר חזק בשם האומניטריקס, המאפשר לו להפוך ליצורים זרים שונים.

הסדרה מתקיימת חמש שנים לאחר אירועי קודמו, בן 10: כוח זר. בן, כיום נער, זכה לשליטה רבה יותר על האומניטריקס והפך לגיבור ידוע. עם זאת, הוא מגלה שלמכשיר יש תכונה חדשה בשם Ultimatrix, המאפשרת לו לפתח את צורותיו הזרות לגרסאות חזקות יותר המכונות "אולטימטים".

לאורך הסדרה, בן, יחד עם בן דודו גוון וחברם קווין, מתמודדים עם מגוון איומים, ישנים וחדשים כאחד. הם נתקלים בחייזר מסתורי בשם אגרגור, המבקש לאסוף את חמשת המכשיר החזק בשם מפת האינסוף. בן ובני בריתו חייבים למנוע אגרגור להשיג את המפה ולמנוע ממנו להשיג כוח בלתי נתפס.

ככל שהסדרה מתקדמת, בן וצוותו מתמודדים עם אתגרים רבים ומתקלים במגוון רחב של מינים זרים. הם נוסעים לכוכבי לכת שונים, כולל עולם הבית של המכימורפים הגלווניים, גזע של חייזרים משתנים צורה. בן גם מתאחד עם בעלות ברית ותיקות, כמו עניין האהבה לשעבר שלו ג'ולי ואויבו לשעבר צ'ארצ'סטר, שהפך עלה חדש.

אחד הנושאים המרכזיים של בן 10: Altimate Alien הוא חקר התפתחות הדמות של בן. כנער הוא מתמודד עם האחריות וההשלכות שמגיעות עם היותו גיבור. הוא נאבק בקבלת החלטות קשות ולומד את החשיבות של עבודת צוות ואמון. הסדרה מתעמקת גם במערכות היחסים בין בן, גוון וקווין, כשהם מנווטים את תפקידיהם כגיבורים וחברים.

בן 10: Altimate Alien כולל צוות דמויות מגוון, שלכל אחת מהן יכולות ואישיות ייחודיות משלהם. הסדרה משלבת פעולה, הומור ודרמה ליצירת סיפור עלילה מרתק ומבדר. זה בוחן נושאים של חברות, נאמנות וגילוי עצמי, פנייה לילדים וגם למבוגרים כאחד.

בסך הכל, בן 10: Altimate Alien הוא סדרת אנימציה מרגשת ומרתקת שממשיכה את הרפתקאותיה של הדמות האהובה בן טניסון. עם סיפורי הסיפורים הדינמיים, הדמויות המשכנעות ורצפי האקשן המרגשים שלה, הוא בטוח לבדר מעריצים בכל הגילאים.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

בן 10: החייזרים החדשים *מדובב* / Ben 10: Ultimate Alien לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.7

  שנת פרסום: 2010–2012

  זמן ממוצע לפרק: 22 דקות