הסדרה: בן 10 אומניברס *מדובב* / Ben 10 Omniverse לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.3/5

תקציר ותיאור הסדרה

בן 10: Omniverse היא סדרת טלוויזיה מונפשת ששודרה משנת 2012 עד 2014. זהו הפרק הרביעי בזכיינית בן 10 ועוקב אחר הרפתקאותיו של הגיבור הצעיר, בן טניסון.

הסדרה מתרחשת לאחר אירועי בן 10: Altimate Alien. בן, כיום בן 16, סילק את האומניטריקס שלו ונהנה מחיים נורמליים יחסית. עם זאת, שלוםו קצר מועד שכן הוא שוב דוחף לעולמם של חייזרים ומעצמות העל.

בבן 10: Omniverse, הסיפור לוקח טוויסט ייחודי על ידי הצגת בן זוג לטייל בזמן עבור בן. Rook Blonko, אינסטלטור מיומן מכוכב הלכת, הופך להיות הצדדי החדש של בן. יחד, עליהם לנווט בממדים ותקני זמן שונים כדי להגן על היקום מפני איומים שונים.

הסדרה בוחנת את הרעיון של יקומים מקבילים, ומאפשרת לבן להיתקל בגרסאות חלופיות של עצמו ובני בריתו. זה פותח תחום חדש לגמרי של אפשרויות ואתגרים עבור הגיבור שלנו. לאורך הדרך, בן ורוק נתקלים באויבים ישנים, כמו גם בעלות ברית חדשות, והכל עם יכולות ואג'נדות ייחודיות משלהם.

ככל שהסדרה מתקדמת, בן מגלה צורות חייזריות חדשות ושדרוגים לאומניטריקס שלו. זה לא רק משפר את כוחותיו אלא גם מוסיף להתרגשות ולמגוון הקרבות העמוסים בפעולה. כל צורה חייזרית מביאה חוזקות וחולשות משלו, המחייבת את בן לאסטרטגיה ולהסתגל למצבים שונים.

בן 10: Omniverse מתעמק גם במיתולוגיה של היקום בן 10. הוא בוחן את מקורות האומניטריקס ואת הסודות שמאחורי יצירתו. כאשר התעלומה מתפרקת, בן וחבריו חושפים אמיתות נסתרות ומתמודדים עם יריבים מסוכנים המבקשים לנצל את כוחו של האומניטריקס למטרותיהם המפוארות.

הסדרה מכה באיזון בין הומור קליל לבין פעולה אינטנסיבית. זה פונה לשני הקהלים הצעירים יותר שנהנים מהאנימציה התוססת והקרבות המרגשים, כמו גם מעריצים מבוגרים שמעריכים את סיפור הסיפורים והפיתוח האופי המורכב.

בסך הכל, בן 10: Omniverse הוא המשך מרגש של הזכיינית של בן 10. עם קווי העלילה המרתקים, הדמויות המגוונות והעיצובים הזרים הדמיוניים שלה, היא מציעה חווית צפייה שובה לב עבור מעריצי כל הגילאים. בין אם זה להציל את העולם מאיומים בין -גלקטיים או לחקור את המורכבות של מימדים חלופיים, בן 10: אומניברס שומר על קהלים על שפת מושביהם, תוך צפה בשקיקה להרפתקה הבאה של בן טניסון ובן זוגו האמין, רוק בלונקו.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

בן 10 אומניברס *מדובב* / Ben 10 Omniverse לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 6.2

  שנת פרסום: 2012–2014

  זמן ממוצע לפרק: 22 דקות