הסדרה: בי פלוס / B Positive לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.9/5

תקציר ותיאור הסדרה

B Positive היא סדרת טלוויזיה מחממת לב וקומיקס שהעלו לראשונה בשנת 2020 והסתיימה בשנת 2022. המופע נסוב סביב החברות הלא סבירה שמתפתחת בין שני אנשים ממגבלות חיים שונות, המאוחדת על ידי הצורך בהשתלה בכליה.

דרו, מטפל בגיל העמידה, מוצא את עצמו בצומת דרכים כאשר הוא מאובחן עם מחלת כליות בשלב הסופי ומחייב השתלת כליה כדי לשרוד. נואש למצוא תורם, דרו חיבור מחדש עם ג'ינה, אישה מעברו, שהיא במקרה האדם שהוא משחק פוטנציאלי. ג'ינה, ברמן מחוספס מהשעורים עם עבר מוטרד, מסכימה באי רצון לתרום את הכליה שלה, ומציבה את הבמה לקשר ייחודי ולא שגרתי להיווצר ביניהם.

כאשר דרו וג'ינה מנווטים את האתגרים של תהליך ההשתלה, הם מגלים שיש להם יותר משותף ממה שחשבו בתחילה. למרות ההבדלים ביניהם באישיות ובהשקפה על החיים, הם מפתחים קשר אמיתי והופכים לחברים לא סבירים. המסע שלהם מלא בצחוק, דמעות ופיתולים בלתי צפויים, מכיוון שהם תומכים זה בזה דרך העליות והירידות של חייהם בהתאמה.

הסדרה בוחנת נושאים של חברות, סיכויים שנייה וכוח הקשר האנושי. זה מתעמק במורכבות של תרומת איברים ואת ההשפעה שיש לה גם על התורם וגם על המקבל. B חיובי שופך גם אור על חשיבות בריאות הנפש ועל התפקיד שהוא ממלא בהתגברות על מכשולי החיים.

צוות ההרכב של B חיובי מחיה את הסיפור לחיים עם הופעותיהם החריגות. תומאס מידלדיץ 'מציג את דרו, לוכד את הפגיעות והחוסן של הדמות עם אותנטיות. אנאלי אשפורד מאיר כג'ינה, מחדירה אותה בתערובת של קשיחות ופגיעות שהופכת אותה לנוכחות שובה לב על המסך.

תמיכה תמיכה מוסיפה עומק והומור לסדרה, כולל קבוצת התמיכה המוזרה של דרו, המורכבת מאנשים אחרים הזקוקים להשתלות איברים. מג'רי הסרקסטי והשנון (בגילומו של טרנס טרל) ועד אלי חביב אך מסורבל מבחינה חברתית (בגילומו של איזי ג '), כל דמות מביאה כשרון ייחודי משלהם לתוכנית.

B חיובי מכה איזון בין קומדיה לרגעים מכל הלב, ומציע לצופים תערובת של צחוק ותהודה רגשית. הכתיבה חדה וחכמה, עם שילוב של נבל שנון ודיאלוג נוקב שמאפשר לעסוק בקהל. הסדרה מתמודדת עם נושאים רציניים עם רגישות וחסד, אף שהיא מעולם לא מאבדת את חוש ההומור שלה.

בסך הכל, B Positive היא סדרה שובה לב ומרוממת הבוחנת את כוח הידידות ואת חוסן הרוח האנושית. עם צוות השחקנים המוכשר, סיפור הסיפורים המשכנע והנושאים הניתנים להתייחסות, הוא משאיר רושם מתמשך על הצופים. בין אם אתם זקוקים לצחוק טוב או תזכורת לחשיבות של חיבור אנושי, B חיובי הוא סדרה שמספקת את שתי החזיתות.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

בי פלוס / B Positive לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 6.3

  שנת פרסום: 2020–2022

  זמן ממוצע לפרק: 22 דקות

עוד סדרות שיכולות לעניין אותך...