הסדרה: בית משפט לילה / Night Court לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.2/5

תקציר ותיאור הסדרה

"Night Court (1984)" הוא קומדיית סיטקום אמריקאית שמכניסה הילולה לאולם בית המשפט. מתרחש בבית המשפט העירוני במנהטן במהלך משמרת הלילה, הוא מציג את הדרמה והקומדיה מאחורי חומות הצדק תחת זוהר הירח. התוכנית מתרכזת סביב שופט צעיר, לא שגרתי וחסר כבוד, הרולד "הארי" טי סטון, בגילומו של הארי אנדרסון. אהבתו לקסמים, חוש הומור יוצא דופן והטבע השובב מביאים שילוב ייחודי של אושר ושעשוע לאולם בית המשפט.

אולם בית המשפט הומה בצוות אקסצנטרי לא פחות, כולל התובע הנרקיסיסטי המפונפן, דן פילדינג, הסנגורית התמימה ולעתים קרובות פתיה, כריסטין סאליבן, והשופטת ללא היגיון, רוז ראסל, בין היתר. מה שמייחד את "Night Court (1984)" הוא היכולת שלו להפוך התרחשויות יומיומיות לזהב קומי תוך נגיעה קלה בנושאים רציניים ומתן בידור בלתי מעורער.

כל פרק הוא הרפתקה עצמאית עם צוות חדש של לא מתאים מול השופט. מדוברת גחון מועדת ועד זקנות פלרטטניות, ההרכב המוזר של הנאשמים משאיר את הצופים מרותקים. ככל שהעונות התקדמו, נוצרים קשרים עמוקים יותר בין הדמויות ולקהל מוצעות תובנות לגבי סיפורי הרקע האישיים שלהם.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

בית משפט לילה / Night Court לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.7

  שנת פרסום: 2022–2023

  זמן ממוצע לפרק: 30 דקות