הסדרה: בית המשפט / All Rise לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.2/5

תקציר ותיאור הסדרה

עלייתם היא סדרת טלוויזיה משכנעת ומעוררת מחשבה שהעלו לראשונה בשנת 2019. הציבה בית משפט שוקק בלוס אנג'לס, המופע עוקב אחר חייהם של שופטים, תובעים ומגינים ציבוריים כאשר הם מנווטים את המורכבות של מערכת המשפט ושואפים לחתוך למסור צדק.

הסדרה סובבת סביב השופטת לולה כרמייקל, שופט נלהב ואידיאליסטי שמונה לאחרונה, הנחוש לעשות את ההבדל בחייהם של אלה שבאים לפניה. לולה מוצגת על ידי סימון מיסיק המוכשר, לולה מביאה פרספקטיבה רעננה לספסל ולא חוששת לאתגר את הסטטוס קוו. מסירותה להוגנות ואמונתה הבלתי מעורערת בכוח החוק הופכים אותה לכוח אימתני בתוך מערכת המשפט.

כולם מתעמקים בחייהם האישיים והמקצועיים של צוות בית המשפט, ומספקים לצופים מבט רב -גוני על האתגרים שהם מתמודדים איתם בתוך אולם בית המשפט ומחוצה לו. ממארק קאלן, התובעת השאפתנית והמונעת, לאמילי לופז, הסנגור הציבורי האמפטי והתושייה, כל דמות מביאה את חוויותיהם ונקודות המבט הייחודיות שלהם לשולחן.

הסדרה בוחנת מגוון רחב של מקרים משפטיים, החל מרציחות בעלות פרופיל גבוה ועד סכסוכים אזרחיים פחות ידועים, ושופכים אור על המורכבות של ההליך השיפוטי. הצופים מקבלים הצצה לפעילות הפנימית של אולם בית המשפט, ועדים לאסטרטגיות בהן נעשה שימוש בתביעה וגם בהגנה בזמן שהם מציגים את תיקיהם. עלייתם חורגת מדרמת אולם בית המשפט, מתעמקת בחייהם האישיים של הדמויות ובוחנת את הדילמות האתיות שעומדות בפניהם במרדף אחר הצדק.

מה שמבדיל את כולם מתבגרות מדרמות משפטיות אחרות הוא ההתמקדות שלה בצד האנושי של החוק. הסדרה מתמודדת עם סוגיות חברתיות חשובות כמו גזענות, אי שוויון והטיות מערכיות, ושופכות אור על הדרכים בהן מערכת המשפט יכולה להיכשל אנשים מסוימים. על ידי הדגשת סוגיות אלה, המופע מעורר שיחות חשובות ומבקש מהצופים להטיל ספק בהגינות מערכת המשפט.

צוות השחקנים של עלייתם הוא הרכב מוכשר של שחקנים שמביאים עומק ואותנטיות לתפקידיהם. מהשופט המנוסה בנר, אותו מגלם מרג הלגנברגר, ועד לסגן השריף הכריזמטי והרחוב-חכמות לוק ווטקינס, שהוצג על ידי ג'יי אלכס ברינסון, כל דמות מפותחת ומוסיפה דינמיקה ייחודית לסדרה.

הכל עלייה היא סדרה שובה לב ומעוררת מחשבה המאתגרת את התפיסה שלנו לגבי מערכת המשפט והאנשים המקיים אותה. זוהי מופע המדגיש את חשיבות האמפתיה, ההגינות והמרדף אחר הצדק. עם סיפורי העלילה המשכנעים, הדמויות המעוגלות והפרשנויות החברתיות המתוזמנות שלה, All Rise היא צופה חובה עבור מעריצי דרמות משפטיות וכל מי שמעוניין לחקור את המורכבות של מערכת המשפט.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

בית המשפט / All Rise לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7

  שנת פרסום: 2019

  זמן ממוצע לפרק: 44 דקות

עוד סדרות שיכולות לעניין אותך...