הסדרה: בית אנוביס / House of Anubis לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.8/5

תקציר ותיאור הסדרה

House of Anubis היא סדרת טלוויזיה מרגשת ומסתורית ששודרה משנת 2011 עד 2013. נקבע בפנימייה בלעדית באנגליה, המופע עוקב אחר קבוצת סטודנטים כאשר הם חושפים סודות אפלים וחושפת תעלומות עתיקות בתוך חומות בית אנוביס ו

הסדרה מתחילה בהגעתה של המתבגרת האמריקאית נינה מרטין, המצטרפת לבית הספר באמצע השנה האקדמית. היא מתיידדת במהירות עם השותפות החדשות שלה לחדר ונמצאת מסקרנת מההתרחשויות המוזרות המתרחשות בבית. כאשר נינה מתעמקת יותר בתעלומות סביב בית אנוביס, היא מגלה חדר נסתר וחברה סודית המוקדשת להגנה על חפץ מצרי עתיק.

לאורך הסדרה התלמידים מנווטים את דרכם ברשת של חידות, חידות ורמזים קריפטיים שהותירו אחריו הבעלים המקורי של הבית, רוברט פרובישר-סמית '. עליהם לעבוד יחד כדי לפתור את התעלומות הללו ולמנוע את נפילת החפץ לידיים הלא נכונות. לאורך הדרך הם נתקלים במעברים סודיים, חדרים נסתרים ומפגשים התרחשויות על טבעיות הבודקות את אומץ ליבם ונחישותם.

ככל שהתלמידים חושפים יותר על בית אנוביס, הם מבינים שיש קשר עמוק יותר בין בית הספר שלהם למיתולוגיה המצרית העתיקה. הם לומדים על קללת אנוביס, האל המצרי של החיים שלאחר המוות ועל התפקיד בו ממלא הבית בשמירה על הקללה במפרץ. עם כל תגלית, ההימור הופך להיות גבוה יותר, והתלמידים חייבים להתרוצץ נגד הזמן כדי לפתור את הסודות לפני שיהיה מאוחר מדי.

House of Anubis היא סדרה שובה לב המשלבת אלמנטים של מסתורין, הרפתקאות ועל טבעי. זה שומר על הצופים על קצה מושביהם כשהם מנסים לחבר את הרמזים לצד הדמויות. המופע בוחן גם נושאים של ידידות, נאמנות ואומץ כשרטט התלמידים יחד כדי להגן זה על זה ועל הבית מפני מי שמבקש לנצל את סודותיו.

בסדרה מציגה צוות אנסמבל מוכשר, כולל נינה מרטין (בגילומה של נטליה ראמוס), פביאן רוטר (בגילומו של בראד קוואנה), אמבר מילינגטון (בגילומה של אנה מולווי עשר), ופטרישיה וויליאמסון (בגילומה של ג'ייד רמזי). כל דמות מביאה את האישיות והכישורים הייחודיים שלהם לקבוצה, מה שהופך את סיפור העלילה הדינאמי והמרתק.

House of Anubis הוא צופה חובה עבור מעריצי המסתורין וההרפתקאות. עם העלילה המסקרנת שלה, דמויות מפותחות ופיתולים בלתי צפויים, הסדרה תמנע מהצופים מחוברים מתחילתו ועד סופו. בין אם אתה חובב מיתולוגיה עתיקה או פשוט ליהנות מתעלומה טובה, בית אנוביס בטוח יכה ולבדר.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

בית אנוביס / House of Anubis לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.3

  שנת פרסום: 2011–2013

  זמן ממוצע לפרק: 15 דקות