הסדרה: בבשר החי / In the Flesh לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.5/5

תקציר ותיאור הסדרה

בבשר נמצאת סדרת טלוויזיה מעוררת מחשבה ומעוררת רגשית ששודרה משנת 2013 עד 2014. נקבע בעולם פוסט-אפוקליפטי, המופע בוחן את חייהם של זומבים שהוזכרו מחדש, המכונה "הסובלים מתסמונת שנפטרה חלקית" (PDS), כאשר הם מנסים להשתלב מחדש לחברה.

הסדרה מתרחשת בכפר הבדיוני רוארטון, שם נדרשים הסובלים מ- PDS להתאפר ועדשות מגע כדי להסתיר את מראהם ללא מתים. הם גם מחויבים לקחת זריקות יומיות של תרופות כדי לדכא את התשוקה שלהם לבשר אנושי. הסיפור עוקב בעיקר אחר קירן ווקר, סובל מ- PDS צעיר שחוזר למשפחתו לאחר ששוקם.

בסיפור ייחודי ושובה לב זה, בבשר מתעמק בנושאים של אפליה, דעות קדומות ומורכבות הטבע האנושי. המופע בוחן כיצד החברה מתמודדת עם הרעיון לקבל את אלה שנחשבו בעבר מפלצות. זה מעלה שאלות על אמפתיה, סליחה ופוטנציאל הגאולה.

ככל שהסדרה מתקדמת, מתברר כי האתגרים העומדים בפני הסובלים מ- PDS משקפים סוגיות בעולם האמיתי של שוליות והדרה. ברוארטון, המתיחות עוברת גבוה בין החיים למת ללא מתים, כאשר קבוצות קיצוניות דוגלות במיגורם של הסובלים מ- PDS. המופע מציג במיומנות את הפחד וחוסר האמון שיכולים להתעורר כאשר הוא מתמודד עם הלא נודע ולא מוכר.

בבשר מתעמק גם במאבקים האישיים של דמויותיו, ובמיוחד קיירן. כשהוא מנסה לנווט בקיומו החדש, עליו להתעמת עם אשמתו וחרטה על הפעולות שביצע בזמן שהוא במצב זומבי. הסדרה מתעמקת בהשפעות הפסיכולוגיות של טראומה ומורכבות הזהות.

הכתיבה בבשר היא נוקבת ומעוררת מחשבה כאחד. זה מאזן במיומנות רגעים של דרמה אינטנסיבית עם רגעים של ריחוף, ומספק חווית צפייה מעוגלת היטב. הדמויות הן רב ממדיות וניתנות להתייחסות, כל אחת מתמודדת עם השדים והמוטיבציות שלהן.

ערכי ההפקה של הסדרה הם מהשורה הראשונה, עם סינמטוגרפיה מצוינת ואפקטים חזותיים. התפאורה הפוסט-אפוקליפטית עגומה ועם זאת שובה לב, ומוסיפה לאווירה הכוללת של המופע. ההופעות של צוות השחקנים, כולל לוק ניוברי כקיירן ווקר, הן יוצאי דופן, ומביאים עומק ואותנטיות לתפקידיהם.

בבשר נמצאת סדרה המאתגרת נורמות חברתיות ובוחנת את המורכבות של האנושות. זהו חקר משכנע ומעורר מחשבה של אפליה, גאולה וכוח האמפתיה. עם סיפורי הסיפורים המעוצבים וההופעות החריגות שלה, זהו צפייה חובה עבור מעריצי הדרמות הדיסטופיות והסיפורים המונעים על ידי אופי.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

בבשר החי / In the Flesh לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.9

  שנת פרסום: 2013–2014

  זמן ממוצע לפרק: 56 דקות