הסדרה: בארי / Barry לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.4/5

תקציר ותיאור הסדרה

בארי היא סדרת טלוויזיה שזכתה לשבחים ביקורתית שהוקרנה לראשונה בשנת 2018 והיא אמורה לפעול עד 2023. נוצר על ידי אלק ברג וביל האדר, המופע עוקב אחר חיי הדמות הכותרת שלה, בארי ברקמן, אותו מגלם האדר עצמו.

בארי ברקמן הוא ימי לשעבר שמצא את עצמו מאוכזב מחייו השגרות כמתקף. הוא מחפש דרך לצאת מהעולם הפלילי, הוא מעד על הזדמנות להמציא את עצמו מחדש כאשר הוא נשלח ללוס אנג'לס בעבודה. בעת ביצוע משימתו, בארי מגלה במפתיע את התשוקה למשחק לאחר שנדבק לשיעור משחק שנלמד על ידי ג'ין קוזינו, אותו מגלם הנרי וינקלר.

כאשר בארי מתעמק יותר בעולם המשחק, הוא נקרע בין רצונו להשאיר את עברו האלים מאחור לבין מעורבותו ההולכת וגוברת בקהילת התיאטרון. הוא מתחיל להטיל ספק בזהותו שלו ומתמודד עם ההשלכות המוסריות של מעשיו. הסדרה מאזנת במומחיות הומור אפל עם דרמה אינטנסיבית שכן היא בוחנת נושאים של גאולה, גילוי עצמי ואת ההשלכות של הבחירות של האדם.

לאורך הסדרה, בארי מנווט את האתגרים של שמירה על חיים כפולים. מצד אחד הוא מנסה לשמור על הופעות כאדם רגיל שרודף אחר תשוקתו החדשה למשחק. מצד שני, הוא נמשך כל הזמן לאחור אל העולם התחתון הפלילי בגלל קשריו וכישוריו כמכה. קונפליקט מתמיד זה יוצר מתח ומתח, שכן בארי צריך להתמודד עם השלכות מעשיו תוך ניסיון נואשות לברוח מעברו האלים.

צוות ההרכב של בארי מלא בדמויות בלתי נשכחות שמוסיפות עומק ומורכבות לסיפור. מסאלי ריד (שרה גולדברג), עניין האהבה של בארי ותלמידה במשחק, ועד נוהו האנק (אנתוני קריגן), גנגסטר צ'צ'ן מוזר ואהוב, כל דמות מביאה פרספקטיבה ייחודית משלהם למסע של בארי.

הסדרה בוחנת גם את נושאי הידידות והנאמנות דרך מערכות היחסים של בארי עם חבריו להיטמן, פוקס (סטיבן רוט) וטיילור (דייל פאבינסקי). מערכות יחסים אלה נבדקות כאשר סדרי העדיפויות של בארי עוברים והוא מוצא את עצמו נקרע בין חייו הישנים לשאיפותיו החדשות.

בארי זכה לשבחים ביקורתיים על תערובת הז'אנרים הייחודית שלה וכתיבתו יוצאת הדופן. המופע זכה לשבחים בגלל ההומור האפל שלה, סיפור סיפורים משכנע והופעות חזקות, במיוחד מביל הדר שזכה בפרסים מרובים על הצגתו של בארי.

עם כל עונה, בארי ממשיך להתעמק בדמויותיו ובמוטיבציות המורכבות שלהם, תוך שמירה על קהלים על קצה מושביהם. ככל שהסדרה מתקדמת לקראת העונה האחרונה שלה בשנת 2023, הצופים יכולים לצפות למסקנה מספקת למסע הגילוי העצמי של בארי וגאולה.

לסיכום, בארי היא סדרת טלוויזיה שובה לב שמשלבת אלמנטים של קומדיה אפלה ודרמה אינטנסיבית כדי לספר את סיפורו של היטמן שהפך לשחקן שואף. עם הדמויות המשכנעות שלה, כתיבת מומחים ונושאים מעוררי מחשבה, בארי חיזק את מקומה כאחת התוכניות המוערכות ביותר בשנים האחרונות.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

בארי / Barry לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 8.4

  שנת פרסום: 2018–2023

  זמן ממוצע לפרק: 30 דקות