הסדרה: באטל פורס 5 *מדובב* / Hot Wheels: Battle Force 5 לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.7/5

תקציר ותיאור הסדרה

גלגלים חמים: כוח קרב 5 הוא סדרת אנימציה עמוסת פעולה שלוקחת את הצופים להרפתקה המונעת על ידי אדרנלין לעולם בו מכוניות הן יותר מסתם כלי רכב. הסדרה, שהוקמה ביקום עתידני, עוקבת אחר קבוצה של נהגי עילית המכונה כוח הקרב 5 כשהם נלחמים נגד כוחות רעים המאיימים לכבוש את כדור הארץ.

הסדרה מתרכזת סביב וילר, נהג מיומן שמגלה פורטל לממד אחר בשם Multiverse. באמצעות פורטל זה הוא מתוודע לצוות של כלי רכב חיוניים המכונה The Sentients. כל אחד מהם בעל יכולות ייחודיות ויוצר קשר עם נהג שנבחר, הופך בן לוויה הנאמן שלהם והופך לרכב נשק חזק.

ורט, יחד עם צוות הנהגים שלו בכוח הקרב 5, חייבים להגן על הרב -גוונים מפני הסרק המרושע ומנהיגם, האדום הסביר. הסרק מבקש לכבוש את הרב -גוונים ולרתום את כוחו למטרותיהם הרעות שלהם. עם ארסנל רכבי ההיי-טק שלהם, על כוח הקרב 5 לנווט בשטח בוגדני ולהעסיק קרבות עזים כדי לסכל את תוכניותיו של הסרק ולהציל את כדור הארץ.

לאורך הסדרה, כוח הקרב 5 נתקל בשלל אתגרים ואויבים, כל אחד אימתני יותר מהאחרון. החל ממפלצות ענקיות להילחם ועד הפנייה נגד סיעות יריבות, האומץ והתושייה של הצוות מועברים למבחן. לאורך הדרך הם חושפים את סודות הרב -מגוון ומזייפים בריתות חדשות עם יצורים חיים אחרים החולקים את מטרתם להגן על התחומים.

גלגלים חמים: כוח קרב 5 משלב פעולת מירוץ מהירה עם רצפי לחימה מרתקים, ומציג את היכולות הייחודיות של כל רכב. הסדרה כוללת צוות דמויות מגוון, שלכל אחת מהן אישים ומיומנויות מובחנות משלהם. מהמנהיג הנועז ורט ועד למומחה המנוסה בטכנולוגיה סטנפורד, חברי הצוות משלימים זה את חוזקותיו של זה ופועלים יחד כדי להתגבר על כל מכשולים בדרכם.

עם אנימציה מדהימה, סיפורי סיפורים דינמיים ויקום שובה לב, גלגלים חמים: כוח קרב 5 מציע חוויית צפייה מרגשת ומלאת טבילה עבור קהלים בכל הגילאים. הסדרה לא רק מבדרת בפעולה הגבוהה שלה, אלא גם בוחנת נושאים של עבודת צוות, נאמנות וכוח הידידות.

גלגלים חמים: כוח קרב 5 הוא סדרת אנימציה מרתקת המשלבת את ההתרגשות של מירוץ בעוצמת הקרבות הבין -ממדיים. הצטרפו ל- Vert וצוותו כשהם מגדילים את המנועים שלהם, עוסקים בתערוכות אפיות ומירוצים נגד הזמן להציל את המולטיברס מכוחות הרוע. תתכונן לנסיעה פרועה כמו לא אחרת!

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

באטל פורס 5 *מדובב* / Hot Wheels: Battle Force 5 לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 5.7

  שנת פרסום: 2009–2012