הסדרה: אתה אוהב ברהמס? / Do You Like Brahms לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.9/5

תקציר ותיאור הסדרה

Beuramseureul Joahaseyo היא סדרת דרמה קוריאנית שובה לב ששודרה בשנת 2020. שוכנת בעיר הסואנת סיאול, הסדרה עוקבת אחר חייהם של קבוצה של אנשים שמוצאים נחמה ונוחות באהבתם המשותפת לספרים.

הסיפור נסוב סביב חנות ספרים עצמאית קטנה בשם Beuramseureul Joahaseyo, המתורגמת ל"אני אוהבת חנויות ספרים ". בבעלות חובב הספרים החם והלא-נלהב בשם מין ג'י-הו, חנות הספרים הופכת למקדש למי שמחפש מקלט מלחצי חיי היומיום. עם האווירה הנעימה שלה ואוסף הספרים הנרחב שלה, Beuramseureul Joahaseyo הופכת במהרה למקום אהוב עבור חובבי הספרים ולאלה הזקוקים למקום להירגע.

כל פרק מתעמק בחייה של קבוצת הדמויות המגוונת שתפקידים את חנות הספרים. מתלמידים צעירים ועד גמלאים קשישים, כולם מוצאים משהו מיוחד בתוך חומות Beuramseureul Joahaseyo. הסדרה שוזרת להפליא יחד את סיפוריהם האישיים, מציגה את המאבקים האישיים שלהם, חלומות ומערכות היחסים שלהם.

בין המבקרים הקבועים הוא לי און-הו, סופר מוכשר הסובל ממקרה חמור של בלוק הסופר. און-הו מתוסכל ונואש מהשראה, מעד על בורמסיסול ג'ואסיאו ומוצא נחמה בספרים ובצוות הלב. באמצעות האינטראקציות שלו עם הדמויות האחרות, און-הו מגלה שהתשובות לוויות הכתיבה שלו עשויות להיות בתוך הקשרים שהוא נוצר עם הסובבים אותו.

דמות מרכזית נוספת היא פארק סו-יון, תלמידה ביישנית ומופנמת בתיכון שמקשה להשתלב עם בני גילה. מבקשת מקלט מלחצי בית הספר ומערכת היחסים המתוחה שלה עם הוריה, סו-יון מוצאת נחמה בספרים ובקהילה התומכת בבורמסורול ג'ואייסיאו. במהלך המסע שלה היא לומדת לאמץ את הייחודיות שלה ומוצאת את האומץ להמשיך בתשוקותיה.

הסדרה בוחנת גם את הרומנטיקה הפורחת בין מין ג'י-הו לקים מין-ג'ון, לקוח קבוע שחולק את אהבתה לספרים. מערכת היחסים ביניהם מתפתחת לאט, כששתי הדמויות מתגברות על מכשולים אישיים וחוסר ביטחון משלהם. סיפור האהבה שלהם משמש תזכורת מחממת לב שלפעמים ניתן למצוא את סיפורי האהבה הגדולים ביותר במקומות הבלתי צפויים ביותר.

Beuramseureul Joahaseyo היא לא רק סדרה על ספרים; זוהי חגיגה של כוח הספרות להפגיש אנשים, לרפא פצעים ולהצית תשוקות. זה לוכד יפה את הקסם של חנויות ספרים, שם זרים יכולים להיות חברים, ושם דפי הספר יכולים להעביר אותך לעולמות שונים.

עם דמויותיה הניתנות להתייחסות, סיפור סיפורי לבב ותפאורה קסומה, Beuramseureul Joahaseyo היא סדרה חובה לצפייה למי שמעריך את היופי והכוח המהפך של הספרים. בין אם אתה חובב ספרים או פשוט מישהו שמחפש סיפור מחמם לב ומעורר השראה, סדרה זו בוודאי תשאיר רושם מתמשך.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

אתה אוהב ברהמס? / Do You Like Brahms לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.6

  שנת פרסום: 2020