הסדרה: אש נגד כוחות הרשע / Ash vs Evil Dead לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.7/5

תקציר ותיאור הסדרה

Ash vs Evil Dead היא סדרת טלוויזיה מרגשת וארוזת אקשן שזכתה בין השנים 2015-2018. התוכנית היא המשך לזכיינית הקולנוע הפופולרית הרעה המתה, שהחלה עם הקלאסיקה של "The Evil Dead" בשנת 1981. נוצר על ידי SAM ריימי, איוון ריימי וטום ספציאלי, אש נגד רוע מתים מחזיר את הדמות האייקונית אש וויליאמס, שהציגה את ברוס קמפבל, להרפתקה חדשה וספוגה בדם.

הסדרה עולה שלושים שנה לאחר אירועי הסרטים המקוריים. אש, כיום מבוגר יותר, אך עדיין חצוף ומפני שרשרת כתמיד, מוצא את עצמו שוב פונה אל כוחות הרע של נקרונומיקון לשעבר מירטיס, המכונה גם ספר המתים. אולם הפעם הוא לא לבד. לאש מצטרפת קבוצה של גיבורים לא סבירים, כולל פבלו סיימון בוליבר (ריי סנטיאגו), חבר נאמן ונלהב, וקלי מקסוול (דנה דלורנצו), צעירה קשוחה ותושייה.

Ash vs Evil Dead משלב אימה, קומדיה ומנה בריאה של גור ליצירת חווית צפייה ייחודית ומבדרת. הסדרה מאזנת במומחיות רגעים אינטנסיביים ומפחידים עם הומור צחוק בקול רם, מה שהופך אותה לנסיעה אמיתית של רכבת הרים עבור מעריצי הז'אנר. המופע מחבק את שורשי הסרטים B שלה ומתגלה במצבי האלימות והמצב המקומם שלה.

לאורך הסדרה, אש וצוותו מתמודדים עם מגוון יצורים דמוניים ואיומים על טבעיים, והכל תוך ניסיון למנוע את האפוקליפסה הממשמשת ובאה. ההימור גבוה, אך שנינותו המהירה של אש ושיטותיו הבלתי שגרתיות של לחימה ברוע תמיד מצליחות להציל את היום, אם כי עם הרבה נזק בטחונות לאורך הדרך.

אחד ההיבטים הבולטים של אש לעומת Evil Dead הוא הכימיה בין חברי צוות השחקנים. ברוס קמפבל מחליק ללא מאמץ לתפקיד האש, ומספק את הסימן המסחרי שלו ספינות וקומדיה פיזית בתזמון ללא דופי. ריי סנטיאגו ודנה דלורנצו מביאים עומק והומור לדמויותיהם, ומספקים מערכת תמיכה חזקה לאש כשהם מנווטים את הזוועות בהן הם נתקלים.

הסדרה גם מחווה את שורשיה, כאשר סם ריימי חוזר לביים כמה פרקים. סגנון החתימה של ריימי, המאופיין בתנועות מצלמה דינמיות ואפקטים מעשיים יצירתיים, מוסיף שכבה נוספת של אותנטיות ונוסטלגיה לתוכנית. מעריצי הסרטים המקוריים יעריכו את הנהנים ואת הפניות הפזורים ברחבי הסדרה, ואילו המצטרפים החדשים יושבו על ידי סיפור העלילה המרתק והבלתי צפוי.

Ash vs Evil Dead הוא צופה חובה עבור חובבי האימה ומעריצי הזכיינית המתים הרשעים. עם תערובת האימה, הקומדיה והדמויות הבלתי נשכחות, הסדרה מציעה חווית צפייה ייחודית ומרתקת. בין אם אתה מעריץ ותיק של אש וויליאמס או חדש בעולם הדדייטס, הסדרה הזו בטוחה לשמור אותך על קצה מושבך ותשאיר אותך משתוקק לעוד.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

אש נגד כוחות הרשע / Ash vs Evil Dead לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 8.4

  שנת פרסום: 2015–2018

  זמן ממוצע לפרק: 30 דקות