הסדרה: אקסטנט / Extant לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
5/5

תקציר ותיאור הסדרה

Extant היא סדרת טלוויזיה מדעית בדיונית שובה לב ששודרה משנת 2014 עד 2015. נקבע בעתיד הקרוב, המופע עוקב אחר חייו של מולי וודס, אסטרונאוט שחוזר לכדור הארץ לאחר משימת סולו בת שנה בחלל. עם זאת, שיבה הביתה רחוקה מלהיות רגילה כשהיא מגלה שהיא בהריון בלתי מוסבר.

כאשר הסדרה נפרשת, מולי, שמוצגת על ידי האלי ברי המוכשרת, מוצאת את עצמה במרכז רשת אירועים מורכבת ומסתורית. היא נאבקת לפתח את האמת שמאחורי הריונה וההתרחשויות המוזרות הסובבות אותה. בעזרת בעלה ג'ון, מהנדס רובוטיקה, ובנם איתן, אב-טיפוס של בינה מלאכותית, מולי יוצאת למסע של גילוי עצמי והישרדות.

אדיר מתעמק בנושאים של משפחה, זהות ואתיקה של התקדמות טכנולוגית. הסדרה בוחנת את הקווים המטושטשים בין אינטליגנציה אנושית ומלאכותית, ומעלה שאלות מעוררות מחשבה לגבי המשמעות של להיות אנושי. כאשר מולי מנווטת את דרכה בעולם בו הטכנולוגיה התקדמה עד כדי יצירת רובוטים דמויי חיים, היא עומדת בפני דילמות מוסריות וקונפליקטים רגשיים המאתגרים את תפיסת המציאות שלה.

המופע מציג גם סוכנות ממשלתית סודית המכונה פרויקט Humanichs, שמטרתו ליצור זן חדש של רובוטים מתקדמים מאוד. בהובלת לוסי האניגמטית וחסרת רחמים, אותה מגלמת קמרין מנהיים, פרויקט הומנים הופך לשחקן מרכזי בסיפור המתפתח. כאשר מולי מסתבכת עם הפרויקט, היא מגלה קונספירציה המאיימת לא רק את חייה שלה אלא על עתיד האנושות עצמה.

משלב מיומנות במיומנות באלמנטים של מדע בדיוני, דרמה ומסתורין ליצירת סיפור עלילה שובה לב. הסדרה שומרת על הצופים על קצה מושביהם עם הפיתולים והפניות הבלתי צפויות שלה, כל הזמן משאיר אותם מנחשים מה יקרה הלאה. פיתוח הדמויות הוא גם היבט חזק של המופע, עם המסע של מולי בחזית. האלי ברי מספקת הופעה משכנעת כאישה שנקרעה בין אהבתה למשפחתה לבין הרצון לחשוף את האמת.

הכתבה מהממה ונכתבת מהורהר, קיימת לוקחת את הצופים למסע מרגש ורגשי. הסדרה בוחנת את ההשלכות של התקדמות מדעית וההשלכות האתיות של משחק אלוהים. זה מאתגר את הבנתנו את האנושות ומעלה שאלות חשובות לגבי עתיד הטכנולוגיה והשפעתה על החברה.

בסך הכל, Extant היא סדרה חובה לצפייה עבור מעריצי המדע הבדיוני ומי שנהנה מסיפורי סיפורים מעוררי מחשבה. עם ההופעות הנרטיב המשכנע, ההופעות החזקות והוויזואליות שובה לב, המופע מציע חווית צפייה ייחודית ומרתקת. היכונו להיות שקוע בעולם בו המגבילים בין האדם למכונה מטושטשים, וגורל האנושות תלוי במאזן.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

אקסטנט / Extant לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 6.5

  שנת פרסום: 2014–2015

  זמן ממוצע לפרק: 42 דקות