הסדרה: אנצ'נטימלס *מדובב* / Enchantimals: Tales From Everwilde לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.2/5

תקציר ותיאור הסדרה

Enchantimals: סיפורים מ- Everwilde היא סדרת אנימציה שובה לב שלוקחת את הצופים למסע קסום בעולם הקסום של Everwilde. סדרה זו שוכנת ביער שופע ותוסס, עוקבת אחר הרפתקאותיה של קבוצת Enchantimals, קבוצה מיוחדת של יצורים בהשראת בעלי חיים שחיים בהרמוניה עם הטבע.

הסדרה מציגה בפנינו צוות שחקנים מגוון של אנטימלים, שלכל אחד מהם אישיות ייחודית משלהם ובן לוויה לבעלי חיים. אנו פוגשים את פליסיטי פוקס, חכמת חכמה ותושייה שתמיד מוכנה להרפתקה עם פליק חבר השועל שלה. ברי באני, אדיב ואכפתית, מלווה על ידי חברתה באני טוויסט. סקאנק מרווה, הידוע בחוכמה ובחוש הריח הנלהב שלה, מלווה בחברתה הבואנית קאפר. ויש גם טוור טווס, קנטמאל יצירתי ואמנותי עם דש חברתה של חברתה.

יחד, אנשיזים אלה יוצאים למשימות מרגשות ומתמודדים עם אתגרים מרגשים הבוחנים את כישוריהם, האומץ ופתרון הבעיות שלהם. הם נתקלים ביצורים קסומים שונים ומפגשים את נפלאות אוורווילדה, כולל יערות מיסטיים, נהרות נוצצים ומערות נסתרות.

לאורך הסדרה, האנטימלים לומדים שיעורי חיים חשובים על חברות, עבודת צוות וחשיבות של כבוד והגנה על הטבע. הם מגלים את כוח האחדות ואת הערך של חיבוק חוזקותיהם האישיות כדי להתגבר על מכשולים.

Enchantimals: סיפורים מ- Everwilde הם לא רק סדרה מדהימה מבחינה ויזואלית, אלא גם מציגים סיפור סיפורים מחמם לב שמהדהד עם קהלים בכל הגילאים. העולם הקסום של Everwilde מתעורר לחיים באמצעות אנימציה תוססת, המציג את היופי והפלא של הטבע.

הסדרה מלאה ברגעים הומור, הרפתקאות ורגעים מחממי לב שיאפשרו לעסוק את הצופים. כל פרק מעוצב בקפידה בכדי לספק בידור וגם לערך חינוכי, ללמד ילדים שיעורים יקרי ערך על אמפתיה, דיילות סביבתית וחשיבות של הוקרת עולם הטבע.

Enchantimals: סיפורי Everwilde זכו לשבחים ביקורתיים על סיפורי הסיפורים, האנימציה המהממת וההודעות החיוביות שלה. זה הפך לסדרה אהובה לילדים ומשפחות כאחד, שובה את דמיונם ומעורר השראה לאהבה לטבע ובעלי חיים.

עם הדמויות הקסומות שלה, סיפורי סיפורים מרתקים, ואנימציה יפה, Enchantimals: Tales מ- Everwilde היא סדרה חובה לצפות לכל מי שאוהב סיפורי הרפתקאות, קסם, מחממי לב. הצטרפו לפליסיטי, ברי, מרווה, פטר, וחבריהם החיות כשהם מנווטים את נפלאות אוורווילדה ומגלים את הכוח האמיתי של חברות ואהבה לעולם הטבע.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

אנצ'נטימלס *מדובב* / Enchantimals: Tales From Everwilde לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 6.9

  שנת פרסום: 2018–2020