הסדרה: אמן הבריחה / The Escape Artist לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.7/5

תקציר ותיאור הסדרה

אמן הבריחה הוא סדרת מיני טלוויזיה מרתקת ששודרה לראשונה בשנת 2013. נקבע בעולם ההגנה הפלילית, הסדרה עוקבת אחר חייו של וויל ברטון, עורך דין מוכשר הידוע ביכולתו להבטיח זיכויים עבור לקוחותיו. עם זאת, כאשר הוא מגן על ליאם פויל בהצלחה, אדם המואשם ברצח אכזרי, ימצא את עצמו נקלע לרשת של רמאות וסכנה המאיימת לחשוף את חייו שלו.

הסדרה מתחילה עם וויל ברטון בשיא הקריירה שלו. הוא מכובד על ידי עמיתיו ופחד על ידי מתנגדיו באולם בית המשפט. המוניטין שלו כ"אמן הבריחה "נובע מהיכולת הבלתי מוזרה שלו למצוא פרצות בחוק ולנצל אותם כדי להבטיח תוצאות חיוביות עבור לקוחותיו. אבל ההצלחה שלו באה במחיר. המסירות של וויל ליצירתו התאמצה את מערכת היחסים שלו עם אשתו ובנו הצעיר, והותירה אותו מנותק רגשית ממשפחתו.

הכל משתנה מתי ייקח את המקרה של ליאם פויל. פויל מואשם ברצח אישה צעירה, והראיות נגדו מכריעות. עם זאת, יצליח להבטיח זיכוי עבור הלקוח שלו על ידי ניצול טכני. הניצחון הזה מוטל אותו לאור הזרקורים, אך הוא גם מושך את תשומת ליבו של פויל, שהופך לאובססיבי לאיש שהציל אותו מחיים מאחורי סורג ובריח.

ככל שהסדרה מתקדמת, חייו של וויל מתחילים להתפתח. פויל, אינדיבידואל ערמומי ומניפולטיבי, מתכוון להשמיד את הכל ייקח. הוא מפחית אותו ואת משפחתו, ומשאיר אותם במצב פחד מתמיד. הקריירה של וויל מסכנת גם כאשר עמיתיו מטילים ספק באתיקה וביושרו. עם חייו בקלעים, על וויל למצוא דרך להערים על פויל ולהביא אותו לדין לפני שיהיה מאוחר מדי.

אמן הבריחה הוא סדרה מרגשת ומותחת השומרת על הצופים על קצה מושביהם. זה בוחן נושאים של צדק, מוסר ואורכים שאליהם ילכו להגן על יקיריהם. הסדרה מתעמקת גם בצד האפל של המקצוע המשפטי, ומדגישה את הלחצים וההשלכות שמגיעים עם עבריינים מגנים.

עם הקאסט הכוכב והסיפור העלילה המרתק שלה, אמן הבריחה הוא צופה חובה עבור מעריצי דרמות פשע ומותחנים משפטיים. דייוויד טננט מספק הופעה בולטת כמו גם ברטון, לוכד את הפגיעות והנחישות של הדמות. הסדרה כוללת גם הופעות תומכות חזקות של טובי קבבל בתור ליאם פויל וסופי אוקונדו כאשתו של וויל, קייט.

בסך הכל, אמן הבריחה הוא סדרה משכנעת ואינטנסיבית שתשאיר את הצופים לרצות יותר. חקר המורכבות של מערכת המשפט והנפש האנושית הופכים אותה לשעון מעורר מחשבה ומרתק. בין אם אתה חובב דרמות חוקיות או פשוט ליהנות ממותחן מותח טוב, אמן הבריחה בטוח יכה ולבדר.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

אמן הבריחה / The Escape Artist לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.5

  שנת פרסום: 2013