הסדרה: אמבוש / Ambush לצפייה ישירה

דירוג הגולשים

4.3

/5

תקציר ותיאור הסדרה

"מארב" היא סדרת ריאליטי מרגשת ועתירת אדרנלין, הממזגת בצורה חלקה את הכיף הקליל שבמעשי קונדס עם אקשן ישראלי מרגש. בכל פרק, מטרות תמימות נלקחות לנסיעה סוערת של הפתעה, התרגשות ולעתים קרובות גם הקלה.

הסדרה שואלת את רוחה מהתוכנית המצליחה "Punk'd" עם אשטון קוצ'ר, אבל היא לא רק חידוש. ל"אמבוש" יש טעם ייחודי משלו, המיוחס במידה רבה לכוכב האקשן הישראלי, עופר שכטר, המשמש כמנהל הזירה הכריזמטי של הסטאפים המשוכללים הללו. השנינות והקסם המסחריים של שכטר הם חלק בלתי נפרד מהמשיכה של הסדרה, ומחדירים מנה נלהבת של הומור ואנרגיה שובבה לכל פרק.

ב"מארב" התעלולים מתוכננים בקפידה ומבוצעים בצורה מורכבת ומבטיחים מקסימום הפתעה ובידור. אבל בניגוד ל-"Punk'd", שבו הדגש היה אך ורק על העליזות של המצב, "אמבוש" משלב אלמנטים של אקשן וריגוש, ויוצר הכלאה שחלקה היא תוכנית מתיחה, חלקה סרט פעולה. תרחישי המתיחה כוללים לרוב מצבים בעלי סיכון גבוה, כמו חטיפות מבוימות או שוד מדומה, מה שמעלה את תחושת המתח וההתרגשות הן עבור המטרה והן עבור הצופים.

הרקע של עופר שכטר בסרטי פעולה זורח בקטעים אלו. הביצוע ללא רבב שלו של קטעי פעולה אינטנסיביים מביא רובד נוסף של אותנטיות וקצה למופע. יתרה מכך, היכולת של שכטר לשמור על אווירה קלילה לאורך כל הדרך, גם בתוך הכאוס, מבטיחה שהתעלולים לעולם לא יהיו אינטנסיביים או מדאיגים מדי עבור המטרות או הצופים.

המטרות של התעלולים נעות בין אנשים רגילים לסלבריטאים בעלי פרופיל גבוה, ומוסיפים עוד רובד של גיוון ובלתי צפוי למופע. התגובות שלהם להגדרות המורכבות הן אותנטיות ולא מתוסרטות, ויוצרות קשת של תגובות שמוסיפות עומק לערך הבידורי. כמו בסדרות דומות כפי ציינו מעלה, "אמבוש" לוכדת בצורה מופתית את רגע ההתגלות כאשר המטרה מבינה שהם עברו מארב, ומציעה כמה מהרגעים הזכורים והקומיים ביותר בכל פרק.

"מארב" יוצר איזון מושלם בין הומור, אקשן ומתח. השילוב של האלמנטים הללו, יחד עם הפרסונה המרתקת של שכטר, יוצרים חווית צפייה משעשעת ביותר. זהו טייק חדשני של פורמט מופע המתיחה, מזריק לו פרץ אדרנלין שמשאיר את הקהל על קצה מושבו, כל זאת תוך כדי מתן צחוקים לבביים ורגעים בלתי נשכחים. בתחום הריאליטי, "מארב" הוא בולט מחשמל, המשלב התרגשות, הומור ואקשן בחבילה שבטוח תשתוק את הקהל ברחבי העולם.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

אמבוש / Ambush לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7

  שנת פרסום: 2013