הסדרה: אלף / ALF לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.8/5

תקציר ותיאור הסדרה

אלף היא סדרת טלוויזיה אהובה ששודרה בין השנים 1986 עד 1990. נוצר על ידי טום פצ'ט ופול פוסקו, המופע עוקב אחר התמציות שגויה של חייזר חוכמה בשם גורדון שומוויי, המכונה גם אלף, המתרסק על אדמות האדמה והופך לחלק ממנה משפחת טאנר.

הסדרה מתחילה כשמשפחת טאנר מגלה את אלף במוסך שלהם לאחר שהחלליות שלו מתרסקת בגג שלהם. עם המראה הייחודי שלו, חיצוני חום פרוותי וחוטם ארוך, אלף לוכד מייד את תשומת הלב והסקרנות של הטאנרים. עד מהרה הם למדו שהוא בא מכוכב הלכת מלמק, שנהרס בפיצוץ גרעיני.

אלף הופך במהרה לחלק בלתי נפרד ממשק הבית של טאנר, למרות התעלולים המתמידים שלו ותאבון שאינו יודע שובע לחתולים. מאמצי המשפחה להסתיר את ALF משכנים חטטניים ופקידי ממשל מספקים מקור הומור ומתח מתמיד לאורך הסדרה. למרות שהטאנרים נאבקים בתחילה להסתגל לנוכחותו של ALF, הם בסופו של דבר מתאהבים ולקבל אותו כבן למשפחה.

לאורך הסדרה, אישיותו המוזרה של אלף וחוש ההומור הסרקסטי של אלף מספקים מגע קליל וקומי לסיטואציות שונות. האינטראקציות שלו עם הטאנרים, כולל האב ווילי, האם קייט ושני ילדיהם לין ובריאן, מובילות לעתים קרובות לאי הבנות מצחיקות ורגעים כאוטיים. אהבתו של אלף לתרבות טלוויזיה ותרבות פופ מוסיפה גם שכבה נוספת של בידור, מכיוון שהוא מתייחס לעיתים קרובות ופרודיות מופעים וסרטים פופולריים.

בעוד שהמטרה העיקרית של ALF היא לתקן את החללית שלו ולחזור הביתה, הוא יוצר קשרים עמוקים עם משפחת טאנר והקהל. הסדרה בוחנת נושאים של משפחה, חברות וקבלה כאשר אלף מנווט את חייו על פני האדמה. למרות שובבותו מדי פעם, הטיפול האמיתי של אלף באזורים מאיר, והוא הופך לדמות חביבה שקהל לא יכול שלא לשרש.

ניתן לייחס את הפופולריות של ALF במהלך הריצה המקורית שלה לתערובת הייחודית שלה של מדע בדיוני, קומדיה ודינמיקה משפחתית מחממת לב. הסדרה קיבלה בסיס מעריצים נאמן, כאשר הצופים מתכוונים בשקיקה בכל שבוע כדי לחזות בהמלטות של אלף ולשפכים שנונים. הצלחתו הובילה לספין-אוף, סחורה ואפילו סרט תוצרת טלוויזיה.

עד היום אלף נותר דמות אהובה ואיקונית בתולדות הטלוויזיה. הסדרה ממשיכה לבדר קהלים באמצעות חוזרים חוזרים ושחרור DVD, ולוכד את ליבם של הצופים החדשים והנוסטלגיים כאחד. עם ההומור הנצחי והנושאים הניתנים להתייחסותו, ALF עומדת כעדות לכוח המתמשך של חייזר חביב שמצא בית על כדור הארץ.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

אלף / ALF לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.4

  שנת פרסום: 1986–1990

  זמן ממוצע לפרק: 30 דקות