הסדרה: איש משפחה / Family Guy לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.7/5

תקציר ותיאור הסדרה

איש משפחה הוא סיטקום מונפשי ארוך-שימוש שהוקרן לראשונה בשנת 1999. שנוצר על ידי סת 'מקפרלן, המופע עוקב אחר חייה של משפחת גריפין, קבוצה לא מתפקדת ועם זאת חביבה המתגוררת בעיירה הבדיונית קוואוג, רוד איילנד.

במרכז הסדרה נמצא פיטר גריפין, הפטריארך המתנודד ועם זאת מכוון היטב. פיטר נשוי ללויס, אשתו חולה ואכפתית, ויחד יש להם שלושה ילדים: מג, כריס וסטי. מג היא הבת המביכה מבחינה חברתית ולעתים קרובות מתעלמת מתבגרה, בעוד שכריס הוא הילד האמצעי הסובל מעודף משקל. סטי, בן המשפחה הצעיר ביותר, הוא תינוק אינטליגנטי ושטני ביותר עם מבטא בריטי, שזומן כל הזמן להרוג את אמו או להשתלט על העולם.

איש משפחה ידוע בהומור הבלתי -אמיץ שלו ובהתחלה הסאטירית על התרבות האמריקאית. המופע משתמש לעתים קרובות בגזים ופלאשבקים חתוכים כדי לספק את הבדיחות שלה, עם אזכורים שנעים בין תרבות הפופ לפוליטיקה. זה לעתים קרובות דוחף את גבולותיו של מה שנחשב למקובל בטלוויזיה, מתמודד עם נושאים שנוי במחלוקת ומפורסמים, פוליטיקאים ואנשי ציבור.

הסדרה ידועה גם בזכות צוות ההרכב הגדול שלה של דמויות תומכות, שלכל אחת מהן מוזרויות ואישיות מובחנות משלהם. Quagmire, שכן הסוטה והנשים של המשפחה, הוא מקור מתמיד להקלה קומית. קליבלנד, חברו של פיטר, עם פיטר, קיבל בסופו של דבר את סדרת הספין-אוף שלו תחת הכותרת "המופע של קליבלנד". דמויות בולטות אחרות כוללות את הכלב המדבר בריאן, חיית המחמד האנתרופומורפית של המשפחה, ואת החבר הכי טוב של מרטיני לוגם, חכם, רופרט רופרט.

איש משפחה משלב לעתים קרובות מספרים מוזיקליים בפרקים שלו, ומציג את כישרונות הקול המרשימים של צוות השחקנים. ממנגינות מופע קליטות ועד פרודיות מצחיקות של שירים פופולריים, הרגעים המוזיקליים של הסדרה הפכו לחביב המעריצים.

לאורך כל עונותיה הרבות, איש המשפחה התמודד עם מגוון רחב של סוגיות חברתיות ופוליטיות, לרוב באמצעות הומור כדי לשפוך אור על נושאים שנויים במחלוקת. המופע זכה לשבחים על כתיבתו החדה והסאטירה החכמה שלה, תוך שהוא מקבל ביקורת גם על ההומור הפוגע והגולמי שלה.

למרות התמודדות עם ביטול פעמים רבות במהלך הריצה שלה, איש המשפחה צבר בסיס מעריצים ייעודי וממשיך לבדר קהלים עם התערובת הייחודית של הקומדיה והפרשנויות החברתיות שלה. הסדרה קיבלה מספר פרסים ומועמדויות, כולל מספר פרסי אמי ראשוניים.

איש משפחה הוא מופע שלא נרתע מלדחוף גבולות ונורמות חברתיות מאתגרות. עם הדמויות הבלתי נשכחות שלה, כתיבה שנונה והומור לא -פתולוגי, הסדרה חיזקה את מקומה בתולדות הטלוויזיה כסיטקום מונפשי אהוב ומשפיע.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

איש משפחה / Family Guy לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 8.2

  שנת פרסום: 1999

  זמן ממוצע לפרק: 22 דקות