הסדרה: אימפריה / Empire לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.7/5

תקציר ותיאור הסדרה

האימפריה היא סדרת טלוויזיה שובה לב ודרמטית ששודרה משנת 2015 עד 2020. נקבע בעולם הזוהר של תעשיית המוזיקה, התוכנית עוקבת אחר חיי משפחת ליון כשהם מנווטים את האתגרים העסקיים והאישיות של Cutthroat המגיעים עם ניהול תקליט מצליח תווית.

במרכז הסדרה נמצא לוסיאוס ליון, המייסד הכריזמטי וחסר רחמים של Empire Entertainment. לוסיאוס הוא סוחר סמים לשעבר שהפך למוזיקה מוגול, והוא לא יעצור בשום דבר כדי להגן על החברה שלו ולשמור על כוחו. עם זאת, עולמו מתהפך כאשר הוא מאובחן כחולה סופנית ועליו להתעמת עם התמותה שלו.

ללוסיאוס יש שלושה בנים, שכל אחד מהם מתמודד לטובת אביהם ושליטתו על האימפריה. אנדרה, הבן הבכור, הוא איש עסקים מבריק אך נאבק בהפרעה דו קוטבית. ג'מאל, הבן האמצעי, הוא זמר-זמר מוכשר שנלחם עם ההומופוביה של אביו. לבסוף, הייקם, הבן הצעיר ביותר, הוא ראפר נמרץ ואימפולסיבי עם נטייה למחלוקת.

מאבקי הכוח הפנימיים של משפחת ליון מסובכים עוד יותר מכניסתו של קוקי ליון, אשתו לשעבר של לוסיאוס ואם של בניו. Cookie שוחררה זה עתה מהכלא לאחר ריצתה עונש של 17 שנה בגין סחר בסמים, והיא נחושה לחזות את מקומה הראוי בחברה ובחייה של בניה. אישיותה הלוהטת וחומרי הרחוב שלה הופכים אותה ליריבה אימתנית ללוסיאוס, והעימותים הבלתי פוסקים שלהם מניעים הרבה מהמתח של הסדרה.

ככל שהסדרה מתקדמת, האימפריה מתעמקת במורכבות של תעשיית המוזיקה, ובוחנת נושאים של גזע, מיניות ומרדף אחר תהילה. המופע מציג צוות דמויות מגוון, כולל מוזיקאים מוכשרים, מנהלים מקשרים, ועל עקבים שאפתניים, כולם מתחרים על קטע של האימפריה Empire Entertainment.

האימפריה מציגה גם את כוח המוזיקה כאמצעי לביטוי עצמי ופרשנויות חברתיות. כל פרק כולל שירים ומופעים מקוריים המשקפים את רגשותיהם וחוויותיהם של הדמויות, ומוסיפים עומק ותהודה לסיפור הסיפור.

לאורך כל הריצה שלה, Empire קיבלה שבחים ביקורתיים על סיפורי הסיפורים הנועזים, ההופעות החזקות והדמויות המשכנעות שלה. הסדרה התמודדה עם סוגיות חברתיות חשובות וסיפקה פלטפורמה לקולות מיוצגים בתעשיית הבידור. היא גם קיבלה בסיס מעריצים ייעודי שעקב בשקיקה אחר המסע הסוער של משפחת ליון.

עם קווי העלילה המרתקים, הדמויות הדינמיות והמוזיקה העוצמתית שלה, Empire היא סדרה חובה לצפות לכל מי שנהנה מדרמה גבוהה והצצה אל העולם שמאחורי הקלעים של תעשיית המוזיקה.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

אימפריה / Empire לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.4

  שנת פרסום: 2015–2020

  זמן ממוצע לפרק: 42 דקות