הסדרה: אימהות רעות / Bad Mothers לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.4/5

תקציר ותיאור הסדרה

אמהות רעות היא סדרת מיני טלוויזיה מרתקת ומלהיבה שהעלה לראשונה בשנת 2019. שוכנת בשכונה פרברי אידילית לכאורה, המופע בוחן את הבטן האפלה של האימהות והאורך כמה נשים ילכו להגן על משפחותיהן.

הסדרה עוקבת אחר קבוצה של ארבע נשים, שרה, מדדי, דניאלה ובינדי, שמובאות על ידי חוויותיהן המשותפות כאמהות. כל אחת מהנשים הללו מתמודדת עם המאבקים והסודות האישיים שלהן, שנחשפים בהדרגה לאורך כל הסדרה.

שרה, אותה מגלמת מליסה ג'ורג ', היא אשת עסקים מצליחה ואמה לשניים. נראה שיש לה את הכל ביחד, אבל מאחורי דלתות סגורות, היא מתמודדת עם האובדן ההרסני של בעלה. כשהיא מנסה לנווט את צערה ולגדל את ילדיה לבד, שרה מסתבכת ברשת מסוכנת של הונאה ובגידה.

מדדי, שמוצגת על ידי טס האובריך, היא אם חד הורית המגנה בחריפות על בתה המתבגרת. היא נחושה להגן על בתה מפני הסכנות בעולם, אך אופיה האכזרי מתחיל להתאמץ במערכת היחסים שלהם. חייה של מדדי מקבלים תפנית דרמטית כשהיא הופכת לחשוד העיקרי בחקירת רצח, ואילצה אותה להתעמת עם השדים שלה.

דניאלה, בגילומה של ג'סיקה טוי, היא אם צעירה שנאבקת למצוא את זהותה מחוץ לאמהות. היא כמהה להתרגשות והרפתקאות, מה שמוביל אותה לקבל החלטות מפוקפקות המאיימות לקרוע את משפחתה. כאשר היא מסתבכת ברומנטיקה אסורה, דניאלה צריכה להתמודד עם השלכות מעשיה ולהחליט מה באמת חשוב לה.

בינדי, המוצגת על ידי שלום ברון-פרנקלין, היא אם מתבגרת הנחושה להוכיח את עצמה כהורה מסוגל. למרות גילה הצעיר, בינדי עצמאית מאוד ומסרבת לסמוך על אחרים לתמיכה. כשהיא נלחמת נגד הציפיות והשיפוט החברתי, בינדי מגלה סוד מזעזע שיכול לנפץ את עולמה.

לאורך הסדרה, ארבע הנשים הללו מאגדות בסוד משותף המחייב אותן. כאשר הם מנווטים את האתגרים של האימהות, הם מוצאים את עצמם מסתבכים ברשת של שקרים, רמאות ורצח. הסדרה מתעמקת עמוק במורכבות האימהות, ובוחנת נושאים של אהבה, אובדן, בגידה והאורך שאפשר להגן על משפחתם.

אמהות רעות היא סדרה מרגשת וממכרת השומרת על הצופים על קצה מושביהן. עם הדמויות המשכנעות שלה, קווי העלילה המורכבים ופיתולים בלתי צפויים, המופע מציע תופעה ייחודית ומרתקת על הצגת האימהות המסורתית. עם התפתחות הסדרה, הצופים יישארו בחקרה על מי באמת יכול להיות אמון ומה המשמעות של להיות "אם רעה".

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

אימהות רעות / Bad Mothers לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 6.2

  שנת פרסום: 2019

עוד סדרות שיכולות לעניין אותך...