הסדרה: איי זומבי / iZombie לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.9/5

תקציר ותיאור הסדרה

איזומבי היא סדרת טלוויזיה שובה לב וייחודית ששודרה משנת 2015 עד 2019. נקבעה בעיר הבדיונית של סיאטל, המופע עוקב אחר חייו של אוליביה "ליב" מור, תושב רפואי שהופך לזומבי לאחר שהשתתף במסיבת סירה שהופכת טירוף הזנת זומבים. בניגוד לזומבים מסורתיים, ליב שומרת על האינטליגנציה והאישיות שלה, אך חייבת לצרוך מוח כדי לשרוד.

הסדרה בוחנת את ההשלכות של מצבה החדש של ליב כשהיא נאבקת לשמור על אנושיותה תוך ניווט את האתגרים של להיות זומבי. כדי לספק את התשוקות שלה, ליב לוקח עבודה בחדר המתים המקומי, שם יש לה גישה לאספקה ​​קבועה של מוח. עם זאת, כל מוח שהיא צורכת מעניק לה זיכרונות ותכונות אישיות זמניות של המנוח, מה שמוביל אותה לסייע בפתרון הרציחות שלהם.

כאשר ליב מסייע למחלקת משטרת סיאטל בפתרון מקרי רצח, היא מהווה שותפות לא סבירה עם הבלש קלייב באבינו. באמצעות יכולותיה החדשות, LIV מסוגלת לספק תובנות חשובות על הפשעים, ולעתים קרובות מובילה אותם לחשודים שלעולם לא היו שוקלים. יחד הם מתמודדים עם מגוון רחב של מקרים, החל מרציחות פשוטות ועד קונספירציות מורכבות, והכל תוך שמירה על זהותו הסודית של ליב מוסתרת מהעולם.

לאורך הסדרה, ליב נתקל בזומבים אחרים ויצורים על טבעיים, לכל אחד מהם יכולות ואתגרים ייחודיים משלהם. היא מתיידדת עם רבי צ'אקרברטי, בוחנת רפואית מבריקה שהופכת לאיש סוד ובעלי בריתה במסע שלה למצוא תרופה למצב שלה. יחד הם מבצעים ניסויים ומחקר בתקווה לגלות דרך להפוך את ההשפעות של להיות זומבי.

איזומבי היא לא רק סדרה לפתרון פשע; זה מתעמק בנושאים של זהות, מוסר ואופי האנושות. ליב מתמודד כל הזמן עם ההשלכות האתיות של צריכת מוח וההשפעה שיש לה על מערכות היחסים שלה עם יקיריה. המופע בוחן גם את האפליה העומדת בפני זומבים בחברה ואת המאבק לקבלה ושוויון.

עם התערובת החכמה שלה של אלמנטים פרוצדורליים, על טבעיים, והומור שנון, איזומבי מציע תנועה חדשה ומבדרת על ז'אנר הזומבים. הסדרה ידועה בזכות כתיבה חדה, דמויות מרתקות, ובסיפורי סיפורים משכנעים שמניעים את הצופים מחוברים לפרק לפרק. זה מאזן בהצלחה את ההיבטים האפלים יותר של מצבו של ליב עם רגעים של מערכות יחסים מחממות לב.

איזומבי הוא צופה חובה עבור מעריצי דרמות פשע, מופעים על טבעיים, וכל מי שמחפש טוויסט ייחודי בז'אנר הזומבים. זוהי סדרה מעוררת מחשבה ומבדרת הבוחנת את המורכבות של הטבע האנושי ואת האורך שאפשר יהיה לשמור על אנושיותם, אפילו לנוכח מצוקות.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

איי זומבי / iZombie לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.8

  שנת פרסום: 2015–2019

  זמן ממוצע לפרק: 42 דקות