הסדרה: אוליסס: ז'אן דארק ואבירי האלכימיה / Ulysses: Jeanne d'Arc and the Alchemist Knight לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.6/5

תקציר ותיאור הסדרה

יוליסס: ז'אן ד'ארק והאביר האלכימאי הוא סדרת טלוויזיה שובה לב ומרגשת שמעבירה את הצופים חזרה לתקופת קרבות אבירות, קסם ואפוס. סדרת האנימה הזו, שהוקמה בגרסה בדיונית של צרפת במהלך מלחמת מאה השנים, עוקבת אחר הרפתקאותיו של מונטמורנסי, אביר ואלכימאי צעיר, ובן זוגו הבלתי סביר, ז'אן ד'ארק.

הסיפור מתרחש בעולם בו האלכימיה היא נוהג נפוץ, וכוח האבן של הפילוסוף מבוקש על ידי רבים. Montmorency, אלכימאי מיומן, נמצא במסע למצוא את אבן הפילוסוף, ומאמין שזה המפתח להחזרת כבוד משפחתו. עם זאת, דרכו מקבלת תפנית בלתי צפויה כשהוא נתקל בז'אן ד'ארק, ילדה צעירה עם כוח מסתורי ותחושת צדק בלתי מעורערת.

ז'אן נבחרה על ידי אלוהים להוביל את צרפת לניצחון במלחמה נגד אנגליה, והיא בעלת היכולת לבטא נשק רב עוצמה המכונה "לה פוצלה". מונטמורנסי, מכירה בפוטנציאל שלה ומונעת על ידי שאיפותיו שלו, מציעה להפוך לאלכימאי של ז'אן ולתמוך בה במסע שלה. יחד הם מהווים ברית לא סבירה ויצאו למסע שיבחן את יכולותיהם, את נאמנותם ואת אמונותיהם.

ככל שהסדרה מתקדמת, מונטמורנס וז'אן מתמודדים עם אתגרים ומכשולים רבים. הם נתקלים באלכימאים אחרים, אבירים ודמויות פוליטיות שיש להם אג'נדות משלהם ומבקשים לתפעל את מהלך ההיסטוריה. הקווים בין טשטוש חבר לאויבים, והדמויות חייבות לנווט בנוף בוגדני מלא בגידה והונאה.

יוליסס: ז'אן ד'ארק והאביר האלכימאי הוא לא רק סיפור של הרפתקאות ופנטזיה, אלא גם סיפור שמתעמק במורכבות הטבע האנושי. הדמויות הן רב ממדיות, לכל אחת מהן המוטיבציות והמאבקים שלהן. מונטמורנסי, שרדוף אחריו, חייב להתעמת עם השדים הפנימיים שלו וללמוד לסמוך על אחרים. ז'אן, מונעת על ידי אמונתה, עומדת בפני ספק וחוסר וודאות כשהיא מטילה ספק בגורלה שלה.

הסדרה משלבת להפליא אלמנטים היסטוריים עם פנטזיה, ויוצרת עולם עשיר ועם. האנימציה מדהימה מבחינה ויזואלית, מביאה לחיים את הנופים של ימי הביניים, השריון המעוצב באופן מסובך והקרבות הקסומים. רצפי הפעולה הם אינטנסיביים ומרגשים, ומחזיקים את הצופים על קצה מושביהם.

יוליסס: ז'אן ד'ארק והאביר האלכימאי הוא סדרה שובה לב שתפנה לחובבי הבדיון, הפנטזיה וההפעלה ההיסטורית. זה בוחן נושאים של כבוד, הקרבה וכוח האמונה. עם קו העלילה המשכנע שלה, דמויות מפותחות, ויזואליות מדהימות, סדרת האנימה הזו בטח תשאיר רושם מתמשך על הקהל שלה.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

אוליסס: ז'אן דארק ואבירי האלכימיה / Ulysses: Jeanne d'Arc and the Alchemist Knight לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 5.2

  שנת פרסום: 2018