הסדרה: אויב לא ידוע / Un extraño enemigo לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.5/5

תקציר ותיאור הסדרה

אנמיגו של Un Extraino הוא סדרת טלוויזיה מרתקת ומעוררת מחשבה המתעמק בעולם המורכב של פוליטיקה ומאבקי כוח במקסיקו בסוף שנות השישים. הסדרה, שהוקמה על רקע הטבח Tlatelolco הידוע לשמצה, מציעה תיאור בדיוני של האירועים שקדמו לאירוע טרגי זה.

הסיפור נסוב סביב פרננדו בארינטוס, חבר בכיר בממשלת מקסיקו שמוצא את עצמו נקלע לרשת של רמאות ושחיתות. כשהוא עולה בשורות, בארינטוס מסתבך במשחק כוח מסוכן, בו נבדקת נאמנות והבגידה אורבת בכל פינה.

הסדרה בוחנת את הבטן האפלה של הפוליטיקה המקסיקנית, וחושפת את פעולותיה הפנימיות של מערכת הנגועה בשחיתות, מניפולציה ואלימות. זה שופך אור על האורך אליהם ילכו אנשים כדי להגן על האינטרסים שלהם ולשמור על אחיזתם בכוח.

אנמיגו של האו"ם Extraino לא רק מספק נרטיב מרגש אלא גם משמש כפרשנות לאקלים הסוציו-פוליטי של התקופה. הוא בוחן את המתחים והקונפליקטים שעלו במהלך מחאות הסטודנטים משנת 1968, כמו גם את התגובה האכזרית של הממשלה למפלס התנגדות. דרך הדמויות והאינטראקציות שלהן, הסדרה לוכדת את הפחד, הפרנויה והעמימות המוסרית שאפיין את התקופה הסוערת הזו.

כוחו של אנמיגו של האו"ם Extraino טמון בתיאורו הניואנס של דמויותיו. פרננדו בארינטוס, שגילם בצורה מבריקה על ידי צוות אנסמבל, הוא גיבור מורכב ועמום מוסרי. ככל שהסדרה מתקדמת, אנו עדים להפיכתו מגבר צעיר אידיאליסטי לאדם מוקשה ומפוכח, שמוכן להתפשר על עקרונותיו לרווח אישי.

הסדרה מאירה גם זרקור על הנשים שממלאות תפקידים מרכזיים בחייו של בארינטוס. מאשתו, שנאבקת לשמור על זהותה שלה בחברה הנשלטת על ידי גברים, ועד פילגשו, עיתונאית לוהטת שנחושה לחשוף את האמת, נשים אלו מוסיפות עומק ומורכבות לסיפור.

ערכי ההפקה של אנמיגו של Un Extraino הם מהשורה הראשונה, ולוכדים את מהות תקופת הזמן עם תשומת לב מדוקדקת לפרטים הקטנים. התלבושות, העיצובים הקבועים והסינמטוגרפיה מעבירים את הצופים בשנות השישים, ושקע אותם בעולם התככים הפוליטיים והתסיסה החברתית.

בסך הכל, אנמיגו של Un Extraino הוא סדרה שובה לב ומעוררת מחשבה המציעה נקודת מבט רעננה על פרק אפל בהיסטוריה המקסיקנית. עם הסיפור המשכנע שלה, הדמויות המורכבות, וערכי ההפקה המהממים שלה, הוא צופה חובה עבור מעריצי הדרמות הפוליטיות והבדיון ההיסטורי. בין אם אתם מכירים את אירועי הטבח Tlatelolco ובין אם לא, סדרה זו תשאיר אתכם מטילים ספק באופי הכוח והאורכים שאנשים ילכו להגן עליה.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

אויב לא ידוע / Un extraño enemigo לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 8

  שנת פרסום: 2018