הסדרה: אדם זר / The Stranger לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.5/5

תקציר ותיאור הסדרה

הזר הוא סדרת מיני טלוויזיה מרתקת ומותחתת שהוקרנה בבכורה בשנת 2020. נקבע בעיירה פרבריה קטנה, המופע עוקב אחר חייהם של כמה אנשים שמסתבכים ברשת של סודות ושקרים כשמגיע זר מסתורי.

הסדרה מתחילה בהגעתו של הזר האניגמטי, שיש לו יכולת נוקבת לחשוף ולחשוף את הסודות האפלים ביותר של תושבי העיר. ככל שנוכחותו של הזר מתפרסם, הקהילה השלווה שפעם נזרקת לכאוס ככל שנחשפים סודות ארוכי שנים וחיים מתהפכים.

במרכז הסיפור נמצא אדם פרייס, בעל ואב אוהב שפנו אל הזר עם התגלות מזעזעת על אשתו. התגלות זו מציבה שרשרת אירועים שמאלצת את אדם לחקור את כל מה שהוא חשב שהוא יודע על משפחתו ועל האנשים סביבו. כאשר הוא מתעמק בטענותיו של הזר, אדם מסתבך במשחק מסוכן של חתול ועכבר, שם האמת חמקמקה והסכנה אורבת בכל פינה.

לצד אדם, הסדרה מציגה צוות דמויות מגוון, שלכל אחת מהן סודות ומוטיבציות משלהם. יש ג'והנה גריפין, בלש שהופך לאובססיבי לחשוף את האמת מאחורי זהותו ומניעיו של הזר. ואז יש קורין פרייס, אשתו של אדם, שמוצאת את עצמה נקלעת לרשת של רמאות ועליה להתעמת עם טעויות העבר שלה. ואנחנו פוגשים שורה של דמויות מסקרנות אחרות, כולל נער מניפולטיבי, פוליטיקאי מושחת, ושותף לשעבר מוטרד, לכולם יש קשרים משלהם לזר ולסודות שלהם להגן.

ככל שהסדרה נפרשת, כוונותיו האמיתיות של הזר הופכות לא ברורות יותר ויותר. האם הזר הוא כוח לצדק, מבקש לחשוף את חטאי העיירה? או שיש מניע מרושע יותר מאחורי מעשיהם? הזר גורם לצופים לנחש עד הסוף, עם פיתולים וסיבובים בלתי צפויים שישאירו אותם על קצה מושביהם.

הסדרה לא רק בוחנת את ההשפעה של סודות והונאה על יחידים ומערכות יחסים, אלא גם מתעמקת בנושאים גדולים יותר של אמון, מוסר ואורכים שאנשים ילכו להגן על האינטרסים שלהם. הוא בוחן את ההשלכות של חיים בעולם בו פרטיות נשחקת יותר ויותר והקו בין אמת לבדיון הופך מטושטש.

עם קו העלילה המשכנע, הדמויות המפותחות והמתח המעוצב במומחיות, הזר הוא סדרה חובה לצפייה עבור מעריצי הטלוויזיה המרתקת ומעוררת מחשבה. זה שומר על הצופים לנחש ומתעסק מההתחלה ועד הסוף, ומשאיר אותם בצפייה בשקיקה לכל פרק חדש.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

אדם זר / The Stranger לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.3

  שנת פרסום: 2020

  זמן ממוצע לפרק: 6 שעות 3 דקות