הסדרה: אבר אפטר היי / תיכון אבר אפטר *מדובב* / Ever After High לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.4/5

תקציר ותיאור הסדרה

אי פעם, High היא סדרת טלוויזיה שובה לב וקסומה ששודרה משנת 2013 עד 2017. נקבע בעולם קסום בו מתעוררים מחפשי האגדות, המופע לוקח את הצופים למסע מרגש בחייהם של הדור הבא של דמויות ספר סיפורים מפורסמות. עם טוויסט ייחודי על סיפורים קלאסיים, אי פעם אחרי High בוחן את האתגרים, החברויות והגורל של הדמויות האיקוניות הללו.

הסדרה סובבת סביב קבוצה של תלמידים מתבגרים הלומדים אי פעם אחרי High, פנימייה יוקרתית. סטודנטים אלה הם הבנים והבנות של דמויות אגדות אגדיות כמו שלגיה, סינדרלה ויופי ישן. עם זאת, בניגוד להוריהם, בני נוער אלה מתמודדים עם המשימה הקשה לחבק או לדחות את גורלותיהם שנקבעו מראש.

ב- High High, התלמידים מחולקים לשתי קבוצות: המלכות והמורדים. רויאלס צפויים ללכת בדרכם של הוריהם ולהגשים את גורלות האגדות שלהם, בעוד שהמורדים מאמינים בכתיבת סיפוריו שלהם ולהתריס בציפיות. חלוקה זו יוצרת מתח וקונפליקט בתוך בית הספר, כאשר הדמויות מתמודדות עם זהותן האמיתית והלחץ להתאים.

לאורך הסדרה, הצופים מתוודעים למגוון רחב של דמויות וסיפורים. ממלכת העורב החזקה, המטילה ספק בתפקידה כמלכה הרעה הבאה, ועד אפל ווייט, בתו של שלגיה, המחבקת את גורלה כהוגן מכולם, כל דמות עומדת בפני האתגרים והדילמות הייחודיות שלהם. הסדרה מתעמקת בנושאים של גילוי עצמי, חברות וכוח הבחירה.

אי פעם גבוה לא רק מציע סיפור עלילה מרתק, אלא גם מספק שיעורי חיים יקרי ערך לקהל הצעיר שלו. הדמויות לומדות את החשיבות של להישאר נאמנה לעצמם, לעשות בחירות משלהן ולקבל אחרים למי שהם. המופע מעודד את הצופים להטיל ספק בציפיות חברתיות ולחבק את האינדיבידואליות שלהם.

סגנון האנימציה של אי פעם אחרי גבוה מדהים חזותי, עם צבעים תוססים ועיצובים מפורטים של תווים. העולם הקסום של הסדרה מתעורר לחיים באמצעות מסגרות דמיוניות ונופים קסומים. הפסקול הוא גם תכונה בולטת של התוכנית, עם שירים קליטים שמוסיפים עומק ורגש לסיפור הסיפור.

High High היא סדרה שפונה לילדים וגם למבוגרים, מכיוון שהיא משלבת אלמנטים של נושאים פנטזיה, הרפתקאות ונושאים מתקרבים. היכולת של המופע לדמיין מחדש אגדות קלאסיות ולהציג פיתולים מודרניים הופכת אותה לשעון שובה לב ורלוונטי. בין אם אתה מעריץ של האגדות המקוריות או פשוט ליהנות מסיפור טוב עם דמויות משכנעות, אי פעם אחרי High הוא סדרה חובה שתשאיר אתכם בכמיהה להרפתקאות קסומות יותר.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

אבר אפטר היי / תיכון אבר אפטר *מדובב* / Ever After High לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.7

  שנת פרסום: 2013–2017

  זמן ממוצע לפרק: 25 דקות