הסדרה: אבירים וקסם / Knights & Magic לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
5/5

תקציר ותיאור הסדרה

Knight's & Magic היא סדרת אנימה שובה לב שמתרחשת בעולם בו קיימים רובוטים ענקיים המכונים אבירי צללית. הסיפור נסוב סביב מתכנת גאוני צעיר בשם ארנסטי אקוולייה, המתגלגל מחדש לעולם הפנטסטי הזה והופך לאובססיבי לבנות ולטייס את אביר הצללית שלו.

הסדרה מתחילה עם ארנסטי, המכונה גם ERU, כילד צעיר המוקסם ממכניקה והנדסה. הוא מבלה את ימיו להתעסק במכונות וחולם ליום אחד היכולת לבנות רובוט ענק משלו. עם זאת, הטרגדיה מכה כאשר הוא ומשפחתו נהרגים בתאונת דרכים.

לאחר מכן מועבר נשמתו של ERU לעולם מקביל בו הקסמים והטכנולוגיה מתקיימים זה בזה. בעולם חדש זה, אבירי צללית הם פסגת הטכנולוגיה ומשמשים להגנה על ממלכות מפני איומים שונים. ארו מבין במהירות שהחלום שלו לבנות וטייס אביר צללית יכול להפוך למציאות.

עם הידע שלו על טכנולוגיה מודרנית ותכנות, ERU מתחיל ליצור אביר צללית משלו, אותו הוא מכנה מסגרת נייט צללית. הוא משלב את התשוקה שלו למכניקה עם האלמנטים הקסומים של העולם הזה ליצירת מכונה חזקה וייחודית. לצד חבריו ובני בריתו, ארו יוצא למסע להפוך לטייס האביר הגדול ביותר של צללית בעולם.

לאורך הסדרה, ERU עומדת בפני אתגרים ומכשולים רבים. עליו להוכיח את עצמו בפני בני גילו ולקבל את הכבוד שלהם למרות היותו חדש בעולם הזה. הנחישות והאינטליגנציה של ERU מאפשרים לו להתגבר על המכשולים הללו, והוא הופך במהרה לידי ביטוי בכישוריו יוצאי הדופן כטייס ומהנדס.

Knight's & Magic בוחנים נושאים של אמביציה, חברות ומרדף אחר חלומות. זה מציג את כוחם של טכנולוגיה וחדשנות, כמו גם את החשיבות של עבודת צוות והתמדה. הסדרה מתעמקת גם בדינמיקה הפוליטית של העולם הזה, שכן ממלכות שונות מתמודדות עם כוח ושליטה על אבירי הצללית.

עם האנימציה המהממת שלה, סיפור העלילה הכובה והדמויות הבלתי נשכחות, נייט'ס & מג'יק מציע חווית צפייה מרתקת ומופלאה. הוא משלב אלמנטים של פנטזיה, מכה והרפתקאות ליצירת עולם ייחודי ומרתק. בין אם אתה מעריץ של רובוטים ענקיים או פשוט ליהנות מסיפור מעוצב היטב, Knight's & Magic היא סדרה שתשאיר אותך מחובר מההתחלה ועד הסוף.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

אבירים וקסם / Knights & Magic לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.2

  שנת פרסום: 2017–2018

  זמן ממוצע לפרק: 24 דקות