הסדרה: אבודים בשיבויה / Revisions לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.6/5

תקציר ותיאור הסדרה

תיקונים היא סדרת טלוויזיה מרתקת ומותחת שהעלה לראשונה בשנת 2019. הציב בגרסה עתידנית של שיבויה, טוקיו, הסיפור עוקב אחר קבוצה של חמישה חברים בתיכון שמוצאים את עצמם מועברים 300 שנה לעתיד. כאשר הם מנווטים את העולם הלא מוכר הזה, עליהם לחשוף את האמת שמאחורי זמנם הפתאומי קפיצה והיצורים המסתוריים המכונים "תיקונים" המאיימים על קיומה של האנושות.

הסדרה מתרכזת סביב דייסוקה דוג'ימה, ילד צעיר עם עבר מוטרד שהופך למנהיג הסרב של הקבוצה. לצדו חברי ילדותו, גאי, מרימרי, קייסקו וצ'יהארו, שכל אחד מהם מביא את כישוריהם ואישיותם הייחודיים לשולחן. יחד הם מהווים את "התיקונים", צוות שנחשב להגן על העתיד ולמנוע את ההרס הקרוב של שיבויה.

התיקונים מתעמקים בנושאים של חברות, אמון וחוסן הרוח האנושית. כאשר הקבוצה מתמודדת עם המציאות החדשה שלהם, עליהם להתעמת עם הפחדים וחוסר הביטחון שלהם, וללמוד להסתמך זה על זה כדי לשרוד. הסדרה בוחנת את הקשרים הנוצרים בין הדמויות, ומציגה את הכוח שמקורו באחדות וחוויות משותפות.

התפאורה העתידנית של שיבויה בשנת 2388 מספקת רקע מדהים חזותי לסדרה. העיר מעוצבת בקפדנות, כאשר טכנולוגיה מתקדמת משולבת בצורה חלקה בחיי היומיום. מגורדי שחקים מתנשאים ועד תחבורה עתידנית, עולם התיקונים הוא תערובת שובה לב של מדע בדיוני ואסתטיקה עירונית.

התיקונים עצמם הם יריבים אניגמטיים ואימתניים. יצורים מפלצתיים אלה, המכונה "תיקונים", הם יצורים מכניים עם היכולת להטמיע בני אדם ולכתוב מחדש את זיכרונותיהם. מקורם ומניעיהם נשארים אפופים במסתורין, ומוסיפים אלמנט של מתח ותככים לנרטיב. הסדרה מתפרקת בהדרגה את הסודות שמאחורי התיקונים, וחושפת רשת מורכבת של קונספירציות ואג'נדות נסתרות.

תיקונים היא סדרה מהירה ועמוסת פעולה השומרת על הצופים על קצה מושביהם. הקרבות העזים בין התיקונים לקבוצת החברים מדהימים מבחינה ויזואלית ומלאים ברגעים המונעים על ידי אדרנלין. הסדרה בוחנת גם את ההשלכות האתיות של מסע בזמן ואת ההשלכות של שינוי מהלך ההיסטוריה.

עם קו העלילה המשכנע שלה, דמויות מפותחות, ויזואליות מדהימות, תיקונים הם צפייה חובה עבור מעריצי המדע הבדיוני והמתח. הסדרה משלבת אלמנטים של מסתורין, אקשן ודרמה ליצירת נרטיב שובה לב שישאיר את הצופים בצפייה בשקיקה לכל פרק חדש. כאשר קבוצת החברים נלחמת כדי להגן על עתידם ולפרק את סודות התיקונים, הקהל ייקח למסע מרגש מלא בפיתולים.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

אבודים בשיבויה / Revisions לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 6

  שנת פרסום: 2019

  זמן ממוצע לפרק: 36 דקות