הסדרה: אבודים בעוץ *מדובב* / Lost in Oz לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.7/5

תקציר ותיאור הסדרה

אבודים בעוז היא סדרת טלוויזיה שובה לב ומרגשת שלוקחת את הצופים למסע קסום בארץ עוז הקסומה. בהשראת הסיפור הקלאסי של "הקוסם מארץ עוץ", הסדרה הזו מציעה טייק טרייה ומודרנית על הסיפור האהוב, מלא בהרפתקאות, מסתורין ופלא.

שנקבע בימינו, אבודה בעוז עוקב אחר סיפורה של נערה צעירה בשם דורותי גייל, שמוצאת את עצמה המועברת לארץ עוז הקסומה לאחר שטורנדו סוחף אותה הרחק מביתה בקנזס. כאשר דורותי מנווטת את העולם המוזר והלא מוכר זה, עליה לפתוח את התעלומות שנמצאות בתוך עוז ולמצוא דרך חזרה הביתה.

לאורך הסדרה, דורותי נתקלת בקאסט מגוון של דמויות, שלכל אחת מהן יכולות ומוטיבציות ייחודיות משלהם. מהדחליל האמיץ והתושייה ועד הקוסם החכם והאניגמטי, דורותי יוצרת בריתות בלתי סבירה ועומדת בפני אתגרים בלתי צפויים כשהיא יוצאת למסע שלה למצוא את דרכה חזרה לקנזס.

אחד המרכיבים הבולטים של אבודים בעוז הוא האפקטים הוויזואליים המהממים והסינמטוגרפיה עוצרת הנשימה. הסדרה משלבת בצורה חלקה את הפעולה החיה ו- CGI כדי להחיות את עולמו הקסום של עוז, ומטבילה את הצופים בנוף תוסס ופנטסטי. מעיר אמרלד ועד לאורת המכשפה הרשע הבוגדנית, כל מיקום בעוז מעוצב בקפידה ומדהים חזותי ויוצר חגיגה לעיניים.

בנוסף לאסתטיקה המהממת שלה חזותית, אבודים בעוז מתהדר גם בסיפור עלילה משכנע ומעוצב היטב. הסדרה שוזרת במומחיות אלמנטים של פנטזיה, הרפתקאות ומסתורין, ומחזיקת את הצופים על קצה מושביהם עם כל פרק. כאשר דורותי מתעמק יותר בסודות עוז, היא חושפת רשת של תככים וסכנה המאיימת לא רק את חייה שלה אלא על מרקם של עוז עצמו.

אבוד בעוז בוחן גם נושאים של חברות, אומץ לב וגילוי עצמי. כאשר דורותי מנווטת את האתגרים של עוז, היא לומדת את החשיבות של אמון, נאמנות ונשארת נאמנה לעצמך. דרך המפגשים שלה עם תושבי עוז השונים, דורותי מגלה את כוחו ואומץ ליבתה הפנימי שלה, ובסופו של דבר הופכת מנערה ביישנית לגיבור חסר פחד.

עם סיפור העלילה השובה לב, חזותיים מדהימים ודמויות משכנעות, אבודים בעוז היא סדרה חובה לצפייה עבור מעריצי הפנטזיה וההרפתקאות. בין אם אתה מעריץ ותיק של "הקוסם מארץ עוץ" או חדש בעולם עוז, הסדרה הזו מציעה טייק טרייה ומרגשת על סיפור אהוב. היכונו להיסחף למסע קסום כמו שאינו אחר כשאתם הולכים לאיבוד בעולם הקסום של עוז.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

אבודים בעוץ *מדובב* / Lost in Oz לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.6

  שנת פרסום: 2015–2018

  זמן ממוצע לפרק: 24 דקות